PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU

Kiedy idziesz na trening czy też pierwsze spotkanie z trenerem - konsultację, ważne jest to, jak się będziesz czuć, jakie będzie Twoje pierwsze wrażenie, ale również jak zostaniesz potraktowany.
Wszyscy wiemy, jak ważne jest to , aby poczuć się w pełni "zaopiekowanym", prawda?
W 100% profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego Osoby, która przestąpi próg SB Gym Club, to nasz wyróżnik!
I nie chodzi tutaj o całkowicie nowe miejsce, jeszcze pachnące farbą ściany, świeżutka podłoga czy niewymęczony sprzęt ;)

Chodzi natomiast o to, że jeśli przy okazji treningów możemy Ci pomóc również "wspomagająco" -> to zostaniesz skierowany w NAJLEPSZE RĘCE (również dosłownie!) najbardziej profesjonalnych Speców, których jedynym zadaniem będzie sprawić, że np. rozkurczą Twoje mięśnie, zdiagnozują jako super-rehabilitanci powody Twoich bolesnych dolegliwości, a dzięki naszej współpracy zostaniemy o tym poinformowani ZANIM zaczniesz z nami ćwiczyć!
Zabezpieczy Cię to, da Ci pewność tego, że wiem co robimy, a nam da pole do bezpiecznego i skutecznego popisu podczas Twojego wysiłku na siłowni :)

REHA CONTROL

rehaCONTROL tworzy zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów i trenerów. Nasze doświadczenie oraz ciągłe zgłębianie wiedzy, podczas kursów i konferencji naukowych, pozwala na szybki, kontrolowany powrót po kontuzjach i zabiegach operacyjnych oraz prawidłowe, bezpieczne wdrażanie naszych klientów do aktywności sportowej. Prawidłowa diagnoza i dobór odpowiednich „narzędzi terapeutycznych” pozwala w możliwie szybkim czasie na powrót do pełnej sprawności, uzyskaniu odpowiedniego wzorca ruchowego bez oznak kompensacji oraz minimalizować możliwość odniesienia kolejnego urazu.

>> Więcej info <<

Oprócz tego, ważnym jest abyście wiedzieli, z kim współpracujemy, z jakimi Szanownymi Organizacjami i ich Przedstawicielami.
Ich listę i opis również znajdziecie poniżej :)

REPS

REPs Polska jest organizacją będącą członkiem ICREPs - Międzynarodowej Federacji Zrzeszającej Kraje Członkowskie posiadające System Rejestracji REPs.
REPs Polska reprezentuje wybrane Placówki Szkoleniowe oraz ich Szkoleniowców, jak również indywidualnych Instruktorów Fitness, Instruktorów Siłowni i Trenerów Personalnych, którzy otrzymali dyplom ukończenia kursu w jednej z akredytowanych szkół.


>> Więcej info <<

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Celem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness jest promowanie gimnastyki kettlebell, workami bułgarskimi, workami sandbag, maczugami clubbell, taśmami TRX, piłkami lekarskimi czy ciężarem własnego ciała. Stowarzyszenie organizuje kilka rodzajów szkoleń pozwalających na różnych poziomach zaawansowania zapoznać się z tajnikami tych form treningu lub zdobyć uprawnienia instruktorskie.


>> Więcej info <<

Bulgarian Bag Academy Poland

ulgarian Bag Academy Poland powstała przy pomocy pod patronatem Iwana Iwanowa i jego firmy Suples Ltd. Jej celem jest propagowanie aktywności sportowej przy użyciu worków bułgarskich, organizowanie szkoleń, kursów instruktorskich, obozów sportowych i zawodów z wykorzystaniem worków bułgarskich. Iwan Iwanow wspiera i nadzoruje działalność Bulgarian Bag Academy Poland.


>> Więcej info <<